Lingcat używa ciasteczek i mamy obowiązek Cię o tym powiadomić. Dalsze korzystanie ze strony jest tożsame ze zgodą na ich użycie. Polityka prywatności

Włoski dla dorosłych

Zapamiętaj!

lingcat-headphones

Ucz się z LingCatem!

Ciao! Jeśli w Twoim sercu tak, jak i w naszym specjalne miejsce mają Włochy, to zapraszamy Cię na nasz kurs „Włoski dla dorosłych. Powodów do nauki tego języka może być wiele. Może to być wielka miłość do Rzymu, ogromny podziw, jaki budzą antyczne budowle, czy wyjątkowy klimat wiecznego miasta. A może Twoim powodem są ciepłe uczucia, jakimi darzysz piękną Toskanię?

Na zajęciach w Szkole Językowej LingCat, możesz się nauczyć języka włoskiego niezależnie od tego, co sprawia, że Włochy budzą w Tobie fascynację. Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje i chętnie zostaniemy przewodnikiem w Twojej językowej podróży do Włoch. Ale nie tylko, gdyż nasza doświadczona lektorka z przyjemnością podzieli się z Tobą ciekawostkami dotyczącymi kultury tego niezwykłego kraju.

Dlaczego warto uczyć się włoskiego w LingCat?

Nie jesteśmy fanami szkolnych podręczników, cenimy sobie za to żywy język i taki też staramy się przekazać na naszych zajęciach. Dlatego nie wahamy się przed użyciem różnych materiałów do nauki: książek, piosnek, filmów seriali, a nawet przepisów! Nie jest to bowiem tajemnicą, że, Włochy kojarzą się z kuchnią, a wiadomo przez żołądek do języka… lub serca.

Zajęcia z języka włoskiego odbywają się w formie zajęć indywidualnych online lub w niewielkich maksymalnie pięcioosobowych grupach, stacjonarnie w Libiążu. Oczywiście poziom zajęć zależy od Ciebie, ponieważ w naszej szkole możesz zarówno kontynuować naukę, jak i rozpocząć ją od podstaw.

Na naszych zajęciach nacisk kładziemy w szczególności na praktyczne zastosowanie języka, ćwicząc mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie. Naturalnie nie zapominając o Tobie, Twoich potrzebach i zainteresowaniach. Ponieważ naszym celem jest realizowanie Twoich marzeń językowych poprzez skuteczną naukę i zaszczepienie w Tobie naszej miłości do Włoch i języka włoskiego.

Więc jeśli chcesz władać językiem włoskim niczym rodowity mieszkaniec słonecznej Italii i posługiwać słynnym wyrażeniem „boh” jak prawdziwy native speaker. To zapraszamy do zapisu na nasz kurs. W razie pytań, wątpliwości lub chęci zapisu, skontaktuj się z nami.

Zapisz się już dziś!

Aby wysłać wiadomość zaznacz pole Captcha, a następnie przycisk Wyślij. Jeśli weryfikacja się powiedzie, zobaczysz stronę potwierdzającą wysłanie wiadomości.