Lingcat używa ciasteczek i mamy obowiązek Cię o tym powiadomić. Dalsze korzystanie ze strony jest tożsame ze zgodą na ich użycie. Polityka prywatności

Kim jesteśmy?

lingcat-headphones

Dowiedz się więcej o szkole LingCat!

LingCat to rodzinna firma, która przez długi czas istniała jedynie w sferze studenckich marzeń. Stała się rzeczywistością, aby pomóc spełniać marzenia innych.

Nasze kursy językowe zostały stworzone z myślą o osobach, które pragną nauczyć się języka obcego i dzięki temu zdobyć lepszą pracą lub zdać egzaminy z jak najwyższymi wynikami i dostać się na wymarzone studia.

Nauka języków obcych otwiera drogę do niezwykłych możliwości. Język angielski stał się językiem globalnym i obecnie trudno wyobrazić sobie bez niego funkcjonowanie we współczesnym świecie.

LingCat wspiera tych, którzy dążą do realizacji ambitnych celów i stara się uczynić świat odrobinę lepszym miejscem. Nasza mała szkoła językowa powstała z pasji do nauki. Lubimy się uczyć, a jeszcze bardziej lubimy przekazywać naszą wiedzę kolejnym pokoleniom.

Wierzymy, że nauka języków pomaga w poznawaniu świata i zrozumieniu drugiego człowieka. Bo to właśnie słowa mają moc zmieniania ludzi.

Nie marnuj czasu i już dziś zapisz się na nasze kursy!

Zapisz się już dziś!

Aby wysłać wiadomość zaznacz pole Captcha, a następnie przycisk Wyślij. Jeśli weryfikacja się powiedzie, zobaczysz stronę potwierdzającą wysłanie wiadomości.