Lingcat używa ciasteczek i mamy obowiązek Cię o tym powiadomić. Dalsze korzystanie ze strony jest tożsame ze zgodą na ich użycie. Polityka prywatności

Kurs przygotowujący do egzaminów

Zdasz na 100!

Podczas zajęć prowadzący skupia się na omówieniu typów zadań, które najczęściej pojawiają się na egzaminie ósmoklasisty lub egzaminie maturalnym. Najważniejszym celem kursu jest znalezienie zagadnień, które sprawiają uczniowi największą trudność i systematyczna praca nad polepszeniem efektów w tym zakresie. Wówczas możliwe będzie uporządkowanie materiału z 8 lub 12 lat nauki języka angielskiego.

Uczeń wykonuje zadania w typie egzaminacyjnym z języka angielskiego i poznaje ich charakter. Omawiane będą również egzaminy z poprzednich lat. Umiejętności będą weryfikowane testami, które odbywają się raz w miesiącu. Uczestnicy kursu otrzymują raporty, w których zaznaczone są obszary, nad którymi wciąż powinni pracować. Kurs przygotowujący do egzaminów umożliwia usystematyzowanie wiedzy i przygotowanie ucznia do nauki języka angielskiego na kolejnych etapach.

Kontakt
Cena za godzinę
przy płatności za
Miesiąc

45zł

Rok

40zł

Najlepsza cena!

Semestr

42zł

A może nowy język?

Sprawdź, co jeszcze mamy w swojej ofercie.

Język włoski

Italiano

Język angielski

English

Język polski

Polski

Zapisz się już dziś!

Aby wysłać wiadomość zaznacz pole Captcha, a następnie przycisk Wyślij. Jeśli weryfikacja się powiedzie, zobaczysz stronę potwierdzającą wysłanie wiadomości.