Lingcat używa ciasteczek i mamy obowiązek Cię o tym powiadomić. Dalsze korzystanie ze strony jest tożsame ze zgodą na ich użycie. Polityka prywatności

Kurs przygotowujący do egzaminów

Zdaj na 100!

Kurs ten został stworzony z myślą o osobach, które chcą przygotować się do matury oraz egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego. Główny nacisk będzie położony na powtórzenie motywów literackich, gramatyki oraz tworzenie pisemnych wypracowań.

Cel kursu to praca nad tematami, które sprawiają uczniowi największą trudność. Poświęcenie uwagi problematycznym treściom pomoże w uzyskaniu lepszych efektów. W kolejnym etapie przechodzimy do usystematyzowaniu materiału z 12 lub 8 lat nauki języka polskiego.

Uczestnik kursu zapoznaje się z typami zadań egzaminacyjnych i na bieżąco je wykonuje. W toku zajęć omawiamy również egzaminy z poprzednich lat. Nabyte umiejętności będą weryfikowane podczas comiesięcznych testów. Po każdym z nich kursant otrzymuje raport, w którym zawarte są obszary, którym wciąż należy poświęcać więcej uwagi.

Kontakt
Cena za godzinę
przy płatności za
Miesiąc

45zł

Rok

40zł

Najlepsza cena!

Semestr

42zł

A może nowy język?

Sprawdź, co jeszcze mamy w swojej ofercie.

Język włoski

Italiano

Język angielski

English

Język polski

Polski

Zapisz się już dziś!

Aby wysłać wiadomość zaznacz pole Captcha, a następnie przycisk Wyślij. Jeśli weryfikacja się powiedzie, zobaczysz stronę potwierdzającą wysłanie wiadomości.