Lingcat używa ciasteczek i mamy obowiązek Cię o tym powiadomić. Dalsze korzystanie ze strony jest tożsame ze zgodą na ich użycie. Polityka prywatności

Kurs kreatywnego pisania

Bądź jak J.K. Rowling!

To kurs dla osób, które chcą rozpocząć swoją literacką karierę, ale nie wiedzą, jak zacząć. Podczas zajęć prowadzący wraz z kursantami przeanalizuje budowę dzieł literackich, ze szczególnym naciskiem na język. Kursanci poznają podstawowe techniki pisarskie oraz dowiedzą się, w jaki sposób zbudować postać, aby ta była jak najbardziej wiarygodna. Nasz kurs kreatywnego pisania pomoże Ci rozwinąć ukryte umiejętności, o których do tej pory nie miałeś pojęcia.

Omawiane zostaną również błędy w budowaniu postaci oraz scen, które są popełniane przez wielu pisarzy. Uczestnicy nauczą się chwytów językowych, które ułatwią im wpływanie na czytelnika za pomocą emocji oraz eliminowania błędów językowych, które negatywnie wpływają na odbiór literatury. Podczas kursu każdy z uczestników stworzy własne opowiadania lub inne krótkie formy, które będą rozważane w trakcie zajęć. Wiedza z kursu może być wykorzystywana do tworzenia angażujących treści reklamowych.

Kontakt
Cena za godzinę
przy płatności za
Miesiąc

70zł

Rok

60zł

Najlepsza cena!

Semestr

65zł

A może nowy język?

Sprawdź, co jeszcze mamy w swojej ofercie.

Język włoski

Italiano

Język angielski

English

Język polski

Polski

Zapisz się już dziś!

Aby wysłać wiadomość zaznacz pole Captcha, a następnie przycisk Wyślij. Jeśli weryfikacja się powiedzie, zobaczysz stronę potwierdzającą wysłanie wiadomości.