Lingcat używa ciasteczek i mamy obowiązek Cię o tym powiadomić. Dalsze korzystanie ze strony jest tożsame ze zgodą na ich użycie. Polityka prywatności

Kurs języka włoskiego

Io sono Italiano!

Kochasz Gelato, Lamborghini i Latte Macchiato? Świetnie trafiłeś! Z nami nauczysz się, jak prawidłowo wymawiać nazwy tych produktów. Skubniesz nieco gramatyki i poznasz więcej włoskich słówek. Możesz też obejrzeć Hrabiego Monte Christo i to w oryginale! Pod okiem naszej doświadczonej lektorki nauczysz się mówić jak prawdziwy Włoch. Tu nie ma miejsca na wymówki! Nasz kurs języka włoskiego nie ma sobie równych.

Zapomnij o szkolnych metodach. Język włoski to najbardziej melodyjny język świata. Szkoda byłoby zmarnować drzemiący w nim potencjał. W trakcie naszego kursu nauczysz się włoskiego z filmów, przepisów, piosenek i książek. Opcji jest wiele, a podręcznik to tylko dodatek. Poznasz język włoski jako żywą mowę, a nie jako sztuczny twór. Z nami będziesz mówił śpiewająco!

Podejmij wyzwanie i zapisz się na kurs języka włoskiego już dziś!

Kontakt
Cena za godzinę
przy płatności za
Miesiąc

65zł

Rok

52zł

Najlepsza cena!

Semestr

55zł

A może nowy język?

Sprawdź, co jeszcze mamy w swojej ofercie.

Język włoski

Italiano

Język angielski

English

Język polski

Polski

Zapisz się już dziś!

Aby wysłać wiadomość zaznacz pole Captcha, a następnie przycisk Wyślij. Jeśli weryfikacja się powiedzie, zobaczysz stronę potwierdzającą wysłanie wiadomości.