Lingcat używa ciasteczek i mamy obowiązek Cię o tym powiadomić. Dalsze korzystanie ze strony jest tożsame ze zgodą na ich użycie. Polityka prywatności

Kurs języka polskiego

Zostań mistrzem języka polskiego!

Zajęcia skierowane są do osób, które chcą nadrobić zaległości w gramatyce i lekturach. Pomożemy również w tworzeniu rozprawek lub innych form wypowiedzi. Uczeń otrzymuje niezbędne materiały i teoretyczną wiedzę. Po omówieniu zagadnień gramatycznych, schematów tworzenia wypracowań oraz motywów literackich, kolejnym krokiem jest zastosowanie wiedzy w praktyce.

Podczas samodzielnej pracy w domu uczeń rozwiązuje zadania i pisze wypracowania na zadane tematy. Na zajęciach prowadzący omawia błędy, które pojawiały się w pracach uczniów i przedstawia dodatkowe wyjaśnienia, które pomogą uczestnikowi uniknąć ich w przyszłości.

Wybierz nasz kurs języka polskiego, a zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Kochanowski i Mickiewicz nie śnili Ci się po nocach!

Kontakt
Cena za godzinę
przy płatności za
Miesiąc

50zł

Rok

45zł

Najlepsza cena!

Semestr

40zł

A może nowy język?

Sprawdź, co jeszcze mamy w swojej ofercie.

Język włoski

Italiano

Język angielski

English

Język polski

Polski

Zapisz się już dziś!

Aby wysłać wiadomość zaznacz pole Captcha, a następnie przycisk Wyślij. Jeśli weryfikacja się powiedzie, zobaczysz stronę potwierdzającą wysłanie wiadomości.