Lingcat używa ciasteczek i mamy obowiązek Cię o tym powiadomić. Dalsze korzystanie ze strony jest tożsame ze zgodą na ich użycie. Polityka prywatności

Kurs copywritingu

Twórz teksty na zlecenie!

Kurs copywritingu składa się z 8 podstawowych modułów. Kursanci zapoznają się ze wszystkimi pojęciami związanymi z copywritingiem. Dowiedzą się, w jaki sposób wykorzystać metody perswazji, aby stworzyć tekst, który wpłynie na odbiorcę. W kolejnych częściach pojawią się również copywriterskie schematy, takie jak AIDA czy storytelling, które są niezbędne do wykreowania skutecznego tekstu sprzedażowego.

W zawodzie copywritera niezwykle istotny jest odbiorca treści, dlatego poruszane będą również zagadnienia związane z B2B (busssiness to business) oraz B2C (business to customer).

Wyjaśnimy, jak stworzyć dobry nagłówek i ustrukturyzować tekst na stronę główną, i jak istotne jest CTA, czyli wezwanie do działania. Omówimy także kwestie związane z tworzeniem treści do maili oraz profili na social mediach. Chcemy, aby uczestnicy naszego kursu potrafili pisać zgodnie ze współczesnymi trendami.

Kontakt
Cena za godzinę
przy płatności za
Miesiąc

90zł

Rok

80zł

Najlepsza cena!

Semestr

85zł

A może nowy język?

Sprawdź, co jeszcze mamy w swojej ofercie.

Język włoski

Italiano

Język angielski

English

Język polski

Polski

Zapisz się już dziś!

Aby wysłać wiadomość zaznacz pole Captcha, a następnie przycisk Wyślij. Jeśli weryfikacja się powiedzie, zobaczysz stronę potwierdzającą wysłanie wiadomości.