Lingcat używa ciasteczek i mamy obowiązek Cię o tym powiadomić. Dalsze korzystanie ze strony jest tożsame ze zgodą na ich użycie. Polityka prywatności

Indywidualny kurs angielskiego

Niech moc języków będzie z Tobą!

To kurs przeznaczony zarówno dla osób, które pragną rozpocząć naukę języka angielskiego od podstaw, jak i dla tych, które planują doszlifować swoje umiejętności. Zajęcia są dostosowane do potrzeb oraz umiejętności ucznia.

Najważniejsze elementy zajęć, to: czytanie, pisanie, mówienie oraz słuchanie. Przełamanie bariery językowej stanowi ogromny problem, dlatego w trakcie zajęć wykorzystujemy materiały związane z zainteresowaniami kursanta (klipy wideo, artykuły, komiksy oraz książki).

Wychodzimy z założenia, że opowiadanie o ulubionym serialu lub hobby jest zdecydowanie ciekawsze niż zwykłe „szkolne” dialogi, które w żaden sposób nie odzwierciedlają rzeczywistości. Nasz indywidulany kurs angielskiego to szansa na kontakt z żywym językiem, którym rodzimi użytkownicy posługują się na co dzień. Bez znajomości idiomów oraz slangu trudno zrozumieć osoby pochodzące z anglojęzycznych krajów.

Kontakt
Cena za godzinę
przy płatności za
Miesiąc

45zł

Rok

40zł

Najlepsza cena!

Semestr

42zł

A może nowy język?

Sprawdź, co jeszcze mamy w swojej ofercie.

Język włoski

Italiano

Język angielski

English

Język polski

Polski

Zapisz się już dziś!

Aby wysłać wiadomość zaznacz pole Captcha, a następnie przycisk Wyślij. Jeśli weryfikacja się powiedzie, zobaczysz stronę potwierdzającą wysłanie wiadomości.