Lingcat używa ciasteczek i mamy obowiązek Cię o tym powiadomić. Dalsze korzystanie ze strony jest tożsame ze zgodą na ich użycie. Polityka prywatności

English Web Design

Zaprogramuj swoją przyszłość!

W trakcie zajęć kursanci zapoznają się z wprowadzeniem do języków programowania. Główne źródło wiedzy stanowią narzędzia oraz materiały open source. Kurs skupia się przede wszystkim na anglojęzycznym słownictwie, które jest niezbędne do rozpoczęcia nauki programowania.

Każdy z uczniów będzie mógł stworzyć darmowe konto na portalu freecodecamp.org i na bieżąco śledzić swoje postępy. Prowadzący systematycznie wprowadza nowe słownictwo, które pojawia się w wykonywanych przez uczniów ćwiczenia. Ma to na celu stworzenie słowniczka pojęć związanego z kodowaniem. Uczestnicy zajęć otrzymują również materiały, które będą mogli wykorzystać później w trakcie samodzielnej nauki. English Web Design to kurs przeznaczony dla dzieci.

Kontakt
Cena za godzinę
przy płatności za
Miesiąc

65zł

Rok

52zł

Najlepsza cena!

Semestr

57zł

A może nowy język?

Sprawdź, co jeszcze mamy w swojej ofercie.

Język włoski

Italiano

Język angielski

English

Język polski

Polski

Zapisz się już dziś!

Aby wysłać wiadomość zaznacz pole Captcha, a następnie przycisk Wyślij. Jeśli weryfikacja się powiedzie, zobaczysz stronę potwierdzającą wysłanie wiadomości.