Lingcat używa ciasteczek i mamy obowiązek Cię o tym powiadomić. Dalsze korzystanie ze strony jest tożsame ze zgodą na ich użycie. Polityka prywatności

English for jobs

Zostań bohaterem w swojej firmie!

Kurs „English for jobs” został przygotowany z myślą o osobach, które chcą zwiększyć poziom wiedzy językowej związanej ze swoją branżą zawodową. Kontakty z zagranicznymi klientami wymagają biegłej znajomości specjalistycznych terminów. W trakcie zajęć prowadzący wraz z kursantem poszukuje materiałów wideo, artykułów, magazynów oraz innych form, które będą wykorzystywane do poszerzenia zasobu słownictwa i stworzenia osobistego słownika branżowego.

Kursant zapoznaje się z językiem angielskim od strony praktycznej. Zaznajamia się z językiem negocjacji międzykulturowych, językiem e-biznesu oraz uczy się, w jaki sposób prowadzić rozmowy telefoniczne oraz korespondencję handlową i biznesową. Kurs „English for jobs” umożliwi zaprzyjaźnienie się ze zwrotami, które ułatwią komunikację w środowisku pracy lub podczas rozmów kwalifikacyjnych.

Kontakt
Cena za godzinę
przy płatności za
Miesiąc

57zł

Rok

49zł

Najlepsza cena!

Semestr

52zł

A może nowy język?

Sprawdź, co jeszcze mamy w swojej ofercie.

Język włoski

Italiano

Język angielski

English

Język polski

Polski

Zapisz się już dziś!

Aby wysłać wiadomość zaznacz pole Captcha, a następnie przycisk Wyślij. Jeśli weryfikacja się powiedzie, zobaczysz stronę potwierdzającą wysłanie wiadomości.