Archiwa: Kursy

Kurs przygotowujący do egzaminów

Analiza wiersza i rozprawka to Twoja największa zmora? Wiemy, jak ją pokonać. Po naszym kursie zdasz wszystkie egzaminy na szóstkę.

Kurs copywritingu

Copywriter to nie jest egzotyczne zwierzę! Tylko mistrz tworzenia dobrych internetowych treści. Chcesz nim zostać? Zapisz się na kurs i pracuj zdalnie, gdzie tylko chcesz.

Kurs języka włoskiego

Ciao! Marzą Ci się wakacje w słonecznej Toskanii? A może chcesz popływać gondolą w Wenecji? Nie czekaj, już teraz zacznij uczyć się włoskiego!

Kurs kreatywnego pisania

Według Carlosa Ruiza Zafona przeznaczenie czeka tuż za rogiem, dlatego trzeba za nim ruszyć. Pisanie to Twoja największa pasja? Nadeszła pora, aby udoskonalić swój warsztat!

Kurs języka polskiego

Włosy stają Ci dęba na samą myśl o „Panu Tadeuszu”? Wiemy, że to trochę stara książka, ale pomożemy Ci się z nią zaprzyjaźnić. Z trenami Kochanowskiego też 😉

English Web Design

Programowanie to też języki obce, tylko rządzą się trochę innymi zasadami. Z angielskim w mig ogarniesz podstawy HTML!

English for jobs

Zmieniłeś pracę? Chcesz otrzymać awans, ale potrzebna Ci lepsza znajomość angielskiego słownictwa z Twojej branży? Zgłoś się do nas! Z mocą Internetu stworzymy Twój osobisty słownik branżowy.

Indywidualny kurs angielskiego

Rozpocznij naukę od zera albo odśwież swoje umiejętności. Nie pozwól, aby Twój angielski zardzewiał!

Kurs przygotowujący do egzaminów

12 czasów? Kto to wymyślił?! Spokojnie, na co dzień korzysta się tylko z kilku. Wystarczy, że poznasz ich podstawy, a zdany egzamin masz w kieszeni. To co? Zaczynamy?