Lingcat używa ciasteczek i mamy obowiązek Cię o tym powiadomić. Dalsze korzystanie ze strony jest tożsame ze zgodą na ich użycie. Polityka prywatności

Kursy online

Zajęcia odbywają się poprzez platformę Discord
Flaga-angielska

Angielski

Flaga-polska

Polski

Naciśnij język, który Cię interesuje

Chcesz rozwinąć umiejętności językowe i zdobyć nowe kwalifikacje? Kursy języka angielskiego dla dzieci i dorosłych są właśnie dla Ciebie! Nauka języka obcego to szansa na lepsze zrozumienie innych kultur i otwarcie się na świat.

Jeśli chcesz przygotować się do egzaminu 8-klasisty z języka angielskiego lub polskiego, wybierz kursy przygotowujący do egzaminu w LingCat. Dzięki nim będziesz mieć pewność, że opanujesz wszystkie niezbędne umiejętności i wiedzę, by zdać egzamin z wynikiem satysfakcjonującym dla Ciebie.

A może marzysz o tym, by rozwinąć pisarskie skrzydła i kreować ciekawe treści? Wybierz kursy kreatywnego pisania i copywritingu, które prowadzimy online! Podczas zajęć poznasz techniki pisarskie, nauczysz się tworzyć interesujące treści i dowiesz się, jak skutecznie promować swoje pomysły.

Zapisz się już dziś na jeden z naszych kursów języków obcych lub rozwijających umiejętności pisarskie!

Zapisz się już dziś!

Aby wysłać wiadomość zaznacz pole Captcha, a następnie przycisk Wyślij. Jeśli weryfikacja się powiedzie, zobaczysz stronę potwierdzającą wysłanie wiadomości.