Lingcat używa ciasteczek i mamy obowiązek Cię o tym powiadomić. Dalsze korzystanie ze strony jest tożsame ze zgodą na ich użycie. Polityka prywatności

Najczęstsze pytania

Wciąż masz pytania? Skontaktuj się z nami!

lingcat-headphones

O co najczęściej pytają nasi klienci?

W jaki sposób odbywają się zajęcia?

Zajęcia prowadzone są zdalnie poprzez platformy Discord oraz Skype. Uczeń potrzebuje tylko laptopa z kamerką oraz słuchawek.W trakcie wykonywania przesłanych przez nauczyciela zadań, uczeń zostanie poproszony o udostępnienie ekranu, aby prowadzący mógł na bieżąco monitorować przebieg zajęć oraz poziom koncentracji ucznia.

Jak długo trwają zajęcia?

Pojedyncza lekcja trwa 60 minut. W zależności od dostępnych terminów, uczeń może uczestniczyć w zajęciach kilka razy w tygodniu.

Co się stanie, jeśli odwołam zajęcia?

Zajęcia będą odrabiane w pierwszym możliwym terminie, aby uczeń mógł jak najszybciej nadrobić zaległości.

Jaki jest koszt pojedyńczej lekcji?

W przypadku kursu indywidualnego z języka angielskiego cena jednej lekcji wynosi 45 zł. Koszt poszczególnych programów znajdą Państwo w naszym cenniku.

Czy są wolne terminy?

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z grafikiem, który znajduje się na naszym profilu na Facebooku. Więcej informacji uzyskają Państwo, kontaktując się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy.

Gdzie znajdę materiały edukacyjne od LingCat?

Wszelkiego rodzaju ciekawostki językowe znajdą Państwo na naszych profilach na Facebooku oraz Instagramie (szkolalingcat). Na naszym kanale na YouTubie publikowane są wyjaśnienia gramatycznych zagadnień.

W jaki sposób prowadzone są zajęcia?

W trakcie zajęć główną rolę odgrywają konwersacje. Języka obcego należy uczyć się poprzez nieustanne obcowanie z nim. Aby zacząć mówić w danym języku, najpierw warto zacząć w nim myśleć. Nasze kursy nastawione są na zajęcia praktyczne z mówienia, pisania, słuchania i czytania. Wspólnie z uczestnikami będziemy poszukiwać materiałów w języku angielskim, które są powiązane z ich zainteresowaniami. Wówczas przełamanie bariery językowej stanie się niezwykle proste.

Zapisz się już dziś!

Aby wysłać wiadomość zaznacz pole Captcha, a następnie przycisk Wyślij. Jeśli weryfikacja się powiedzie, zobaczysz stronę potwierdzającą wysłanie wiadomości.