Lingcat używa ciasteczek i mamy obowiązek Cię o tym powiadomić. Dalsze korzystanie ze strony jest tożsame ze zgodą na ich użycie. Polityka prywatności

Egzamin ósmoklasisty

Zapamiętaj!

lingcat-headphones

Ucz się z LingCatem!

Stresuje Cię nadchodzący egzamin ósmoklasisty? Z nami zdobędziesz wiedzę, dzięki której będziesz spać spokojnie. Na naszym kursie pokażemy Ci, że egzaminy z języka polskiego, to tylko zwykły sprawdzian, które możesz pokonać wiedzą, zdobytą na naszym kursie.

12 czasów? Kto to wymyślił?! Spokojnie, na co dzień korzysta się tylko z kilku. Wystarczy, że poznasz ich podstawy, a zdany egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego masz w kieszeni. To co? Zaczynamy?

Dla kogo jest nasz kurs?

Korepetycje nie zawsze muszą oznaczać, że masz jakieś braki do nadrobienia. Nasz kurs jest odpowiedni zarówno dla tych uczniów, którzy nie mają problemów z językiem polskim i angielskim, a jedynie chcą jak najlepiej się przygotować do egzaminu ósmoklasisty, jak i tych, którzy mają materiał do nadrobienia.

Dlaczego warto wybrać szkołę LingCat?

Wybierając szkołę językową możesz zwiększyć swoje umiejętności językowe, co przydatne zarówno w szkole, pracy, jak i w życiu prywatnym. W LingCat oferujemy różne poziomy nauczania, dzięki czemu każdy może znaleźć odpowiedni kurs dla siebie. Możesz zdobywać wiedzę niezbędną do zdania egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego na zajęciach indywidualnych online oraz stacjonarnych kursach grupowych, co pozwali Ci dopasować naukę do własnych potrzeb. Nauka w naszej szkole jest również dobrym sposobem na poznanie innych osób, które również chcą rozwijać swoje umiejętności językowe.

Egzamin ósmoklasisty – język polski

Na naszym kursie staramy się odczarować język polski i pokazać, że jest on naprawdę ciekawym przedmiotem szkolnym. Jednak nasze zajęcia nie przypominają zajęć w klasie, mimo tego że również odbywają się w szkole. U nas zawsze panuje luźna atmosfera, a nasi lektorzy podchodzą do każdego kursanta indywidualnie. Pomagamy powtórzyć zagadnienia egzaminacyjne, pokazujemy, jak rozwiązywać zadania oraz co warto wiedzieć i jak się uczyć. Zdobyta na naszym kursie wiedza, na pewno się przyda w późniejszym etapie nauki.

Egzamin ósmoklasisty – język angielski

Nauka języków obcych to nie tylko zapamiętywanie nowych słówek. Język angielski ma ciekawą historię, którą również warto znać. Angielska gramatyka i pisanie e-maili z odpowiednią dawką humoru nie są już tak straszne. Wiedza z kursu będzie przydatna zarówno w codziennym życiu, jak i na kolejnych etapach nauki.

Indywidualny kurs online czy grupowy kurs stacjonarny? Wybierz sam, która forma zajęć najbardziej Ci odpowiada, a my zadbamy o to, aby Twoje wyniki z egzaminu z języka angielskiego i polskiego pozwoliły Ci na wybranie najlepszej szkoły średniej.

Kto może skorzystać z naszego kursu?

Czego się nauczysz?

Dlaczego warto wybrać nasze zajęcia?

Zapisz się już dziś!

Aby wysłać wiadomość zaznacz pole Captcha, a następnie przycisk Wyślij. Jeśli weryfikacja się powiedzie, zobaczysz stronę potwierdzającą wysłanie wiadomości.