Lingcat używa ciasteczek i mamy obowiązek Cię o tym powiadomić. Dalsze korzystanie ze strony jest tożsame ze zgodą na ich użycie. Polityka prywatności

Copywriting

Zapamiętaj!

lingcat-headphones

Ucz się z LingCatem!

Lubisz pisać teksty i zastanawiasz się, jak zostać copywriterem? Na naszym kursie znajdziesz odpowiedź na to pytanie, a także poprawisz swój warsztat pisarski.

Copywriting to nie tylko zwykłe pisane tekstów, ale przede wszystkim praca kreatywna oraz sprzedaż i analiza. Wiedziałeś o tym, że jest więcej niż jeden rodzaj copywritingu? Z nami poznasz każdy, a także dowiesz się, który z nich sprawia Ci największą przyjemność. Poznasz tajniki tego zawodu pod czujnym okiem prowadzącej, która na co dzień pisze teksty do jednego z największych portali technologicznych w Polsce. Być może i Ty po naszym kursie będziesz mógł/mogła pochwalić się podobnym sukcesem?

Na naszym kursie poznasz wszystkie niezbędne pojęcia związane z copywritingiem, a także zgłębisz podstawy metod perswazji i dowiesz się, jak wykorzystać je w praktyce. Między innymi do tworzenia treści, które będą wpływać na odbiorcę. Poznasz też schematy, które funkcjonują w świecie copywritingu takie jak AIDA oraz storytelling, dzięki którym Twoje teksty będą jeszcze skuteczniej działać na Twoich odbiorców. Wszystko to jest rozplanowane w 8 podstawowych modułach, które dokładnie przemyśleliśmy aby, jak najskuteczniej podzielić się z Tobą naszą wiedzą.

Czego się nauczysz na naszym kursie copywritingu?

W naszym kursie również ujęliśmy ważne, tajemniczo brzmiące zagadnienia takie, jak B2B (busssiness to business) oraz B2C (business to customer) dotyczące odbiorców treści czy wezwanie do działania, określane, jako CTA. A po zakończeniu kursu nie dość, że te hasła przestaną być dla Ciebie zagadką, to jeszcze będziesz wiedzieć, jak z nimi postępować. Dodatkowo zdobędziesz niezbędną wiedzę nie tylko teoretyczną, dotyczącą tego, jak stworzyć dobry nagłówek i ustrukturyzować tekst, ale również praktyczną, związaną z tworzeniem różnego rodzaju treści. począwszy od tych, umieszczanych na Social Mediach, po tworzenie mailingów. A wszystko to zgodnie z obowiązującymi trendami, które nieustannie śledzimy.

Jeśli marzy Ci się praca copywritera, chcesz poprawić swój warsztat lub chcesz się dowiedzieć, więcej, na czym polega copywriting to ten kurs jest dla Ciebie. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, w tym, jak się zapisać to zapraszamy do kontaktu.

Zapisz się już dziś!

Aby wysłać wiadomość zaznacz pole Captcha, a następnie przycisk Wyślij. Jeśli weryfikacja się powiedzie, zobaczysz stronę potwierdzającą wysłanie wiadomości.