Lingcat używa ciasteczek i mamy obowiązek Cię o tym powiadomić. Dalsze korzystanie ze strony jest tożsame ze zgodą na ich użycie. Polityka prywatności

Angielski dla dzieci

Zapamiętaj!

lingcat-headphones

Ucz się z LingCatem!

Język angielski jest językiem, którego znajomość może się okazać bardzo przydatną umiejętnością, zarówno w szkole, jak i poza nią oraz na późniejszych etapach. Więc jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku dobry start, zapisz je już dziś na nasz kurs angielskiego Angielski dla dzieci.

Na naszych kursach panuje kameralna atmosfera. Dbamy o to, by nasi kursanci dobrze się na nich czuli i świetnie się bawili. Bardzo cenimy sobie indywidualne podejście. Dlatego nawet na naszych zajęciach grupowych staramy się każdemu uczniowi zapewnić odpowiednią uwagę. W szczególności, że nasze zajęcia odbywają się stacjonarnie w małych maksymalnie pięcioosobowych grupach lub indywidualnie online. Na których możemy całkowicie poświęcić uwagę Twojemu dziecku.

Drugą naszą cechą jest to, że lubimy wspierać zainteresowania naszych kursantów i łączyć je z językiem angielskim. Dzięki takiemu podejściu nasze zajęcia są ciekawsze i bardziej motywujące do nauki oraz różniące się od tych szkolnych, ponieważ staramy się uczyć inaczej niż za pomocą nudnych podręczników.

Naucz się angielskiego w LingCat!

Twoje dziecko ma problem z jakimś zagadnieniem z języka angielskiego w szkole? Dla nas to nie problem! Ponieważ słuchamy potrzeb naszych kursantów i również chętnie pomagamy w nauce zagadnień omawianych na lekcjach w szkole.

Dużo uwagi poświęcamy również nauce czterech ważnych umiejętności, jakimi są: mówienie, słuchanie, czytanie oraz pisanie. Ćwicząc je, nowe słówka oraz gramatyka są naturalnie przyswajane. Dodatkowo stajemy na głowie, by rozszerzać horyzonty naszych kursantów, starając się ich zainteresować żywym angielskim, czyli takim, jakim posługują się na co dzień osoby anglojęzyczne. W ten sposób nasi kursanci poznają język od strony praktyczniej, a my dokładamy wiele sił i energii, by nasi podopieczni zdobyli językową pewność siebie i nie bali się używać angielskiego.

Jeśli chcesz, by Twoje dziecko nauczyło się języka angielskiego na zajęciach, na których nie ma miejsca na nudę, to zapraszamy do zapisu na nasz kurs! Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami, a my postaramy się je rozwiać.

Zapisz się już dziś!

Aby wysłać wiadomość zaznacz pole Captcha, a następnie przycisk Wyślij. Jeśli weryfikacja się powiedzie, zobaczysz stronę potwierdzającą wysłanie wiadomości.