Lingcat używa ciasteczek i mamy obowiązek Cię o tym powiadomić. Dalsze korzystanie ze strony jest tożsame ze zgodą na ich użycie. Polityka prywatności

Angielski dla dorosłych

Zapamiętaj!

lingcat-headphones

Ucz się z LingCatem!

Czy uważasz, że na naukę angielskiego jest za późno? Jeśli tak, to wiedz o tym, że my stanowczo się z tym nie zgadzamy! I Twój mózg też się pewnie z tym nie zgodzi. Bo wiesz o tym, że mózg uwielbia się uczyć?

Naszym zdaniem każdy moment jest dobry na to, żeby zacząć się uczyć lub odkurzyć swój angielski. Zapisz się na nasze zajęcia, a przekonasz się, jak pozytywne nastawienie oraz indywidualnie dobrane lekcje mogą wpłynąć na Twój rozwój językowy. W Szkole Językowej LingCat będziesz również dostawać regularną informację zwrotną, dzięki której na bieżąco będziesz śledzić swoje postępy. W ten sposób Twoja motywacja do nauki nie spadnie i dowiesz się nad czym warto jeszcze popracować.

Naukę w Szkole językowej LingCat możesz zacząć zarówno od zera, jak i od każdego innego poziomu. Dodatkowo masz możliwość wyboru, czy chcesz się uczyć indywidualnie przez Internet lub w małej stacjonarnej grupie, w zależności od Twoich preferencji i możliwości. Niezależnie, którą opcję wybierzesz, wiedz o tym, że postaramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Ci skutecznie nauczyć się angielskiego. Nie zapominając o uwzględnieniu Twoich preferencji oraz zainteresowań, ponieważ jest to dla nas ważne i staramy się, żeby nauka z nami sprawiała Ci przyjemność, a nie była nudnym klepaniem podręczników.

Co wyróżnia nasz kurs angielskiego dla dorosłych?

Na naszych zajęciach korzystamy z różnych źródeł, ale przede wszystkim staramy się, by nasze zajęcia były ciekawe i praktyczne. Zależy nam na tym, aby nasi kursanci mieli kontakt z żywnym językiem, czyli takim, którym posługują się osoby anglojęzyczne na co dzień. Dlatego staramy się pracować nad takimi umiejętnościami jak: czytanie, pisanie, mówienie oraz słuchanie. Oczywiście wszystko dopasowane do Twoich potrzeb, umiejętności oraz pasji. Tak, abyś mógł osiągnąć swoje cele i marzenia językowe. Zapominając, że istnieje coś takiego, jak bariera językowa. Wybierz kurs – Angielski dla dorosłych i spełnij swoje marzenia,

Jeśli masz jakieś, pytania skontaktuj się z nami, a my na nie chętnie odpowiemy i rozwiejemy Twoje wątpliwości. Więc nie czekaj i Learn English right meow!

Zapisz się już dziś!

Aby wysłać wiadomość zaznacz pole Captcha, a następnie przycisk Wyślij. Jeśli weryfikacja się powiedzie, zobaczysz stronę potwierdzającą wysłanie wiadomości.